Witamy w wynajmowane.pl ! Nasza strona dedykowana jest głównie dla osób szukających nieruchomości, zarówno na cele mieszkalne jak i komercyjne. Specjalizujemy się  w wynajmie mieszkań o wysokim standardzie przeznaczonych dla klientów z Polski oraz z zagranicy. Zapraszamy do współpracy również osoby i firmy szukające najemców do swoich nieruchomości.   

Strona wynajmowane.pl należy do Biura Nieruchomości Aztor Michał Paczyński zajmującego się usługami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wynajmie i sprzedaży lokali jak i innych nieruchomości, dla osób fizycznych oraz klientów instytucjonalnych. Posiadany numer licencji agenta nieruchomości: 22744
Blisko 10 letnie doświadczenie w wynajmie nieruchomości pozwala na wykorzystywanie bogatego "know how" podczas współpracy z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Działalność firmy koncentruje się głównie na terenie aglomeracji śląsko-dąbrowskiej, w najbliższym czasie planujemy również poszerzyć naszą aktywność o kolejne obszary sąsiadujące z katowickim obszarem metropolitarnym.
Świadczymy profesjonalną obsługę w językach polskim i angielskim.

Wynajmowane.pl - nieruchomości dobrze lokowane !